Haberler

idil

Karataş İdil Sitesi ile mutlu bir yaşam sunuyoruz.

Gaziantep’in iki önemli inşaat firması olan dora can ve idil yapı inşaatın ortak istiraki ile karataş mevkiinde bulunan ‘’idil sitesi’’ lüks konut inşaatına başlamış bulunmaktayız. İdil sitesi 3+1 150 m2 ve 2+1 120 m2 lüks dairelerden oluşmaktadır. İdil sitesi oyun parkı , kamelya , güvenlik , dinlenme alanları , taziye ve toplantı odası , kurban kesim yeri , araç yıkama yeri ile lüks yaşamı size sunmaktadır.

karatas

Karataş bölgesinde Başak Evler ile A kalite yaşama davetlisiniz…

Gaziantep’de konut sektöründe yatırımlarına devam eden Dora Can İnşaat A.Ş. Karataş bölgesinde Başak Evler Sitesi’ nin inşaatına başlamış bulunmaktadır.
Başak Evler projesi 3+1 brüt 150 m2 lüx dairesi, Oyun parkı, Çardaklar, Dinlenme Alanları, Taziye ve Toplantı odası , Kurban Kesim Yeri,
Araç Yıkama Yeri, Oto Park Alanları ile Lüks Yaşamı Size Sunuyor.

dora

Dora Tower ile yeni bir yaşama “MERHABA” deyin…

Gaziantep’de konut sektöründe yatırımlarına devam eden Dora Can İnşaat A.Ş. Dora Tower’ ın inşaatına başlamış bulunmaktadır.
Dora Tower projesi 3+1 brüt 180 m2 lüx dairesi, 150 m2 lik büyük ve çocuk yüzme havuzu, Oyun parkı, 100 m2 lik Fitness Salonu, 80 m2 lik Kafeterya, Çardaklar, Dinlenme Alanları, Kurban Kesim Yeri,
Araç Yıkama Yeri, Oto Park Alanları ile Lüks Yaşamı Size Sunuyor.